Evden Eve Nakliyatta Güvenin Tek Adresi

Evden eve nakliyat günümüzde en pratik eşya taşıtma şekli olarak karşımıza çıkmaktadır. Çeşitli sebeplerle ikametgahlarından taşınmak zorunda kalan kişilerin sayısı bir hayli fazladır. Bu sebeple bu ihtiyaç doğrultusunda kurulmuş olan birden çok nakliyat firmasına ulaşmanız da mümkün olmaktadır. Ancak burada önemli olan husus firmanın size sunduğu güvendir. Güvenli bir taşımacılık için bulunduğunuz civarda iyi bir araştırma yapmanız yararınıza olacaktır. Sonuç itibari ile günümüz koşullarında “merdiven altı” şeklinde tabir edilen birçok işletme görünümlü dolandırıcı çetelere rastlama riskinizin olduğunu unutmamalısınız. Evden eve eşyalarınızı teslim ettiğiniz firmanın ticari sicilinin düzgün olması, sektörde belirli isim yapmış olması, referanslarının sağlam olması ve her şeyden önce bir vergi levhasına kayıtlı olan resmi bir işletme olması önemlidir.

evden eve nakliyat (1) evden eve nakliyat Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Ankara Firmaları evden eve nakliyat 1 300x200Evden eve nakliyahizmeti almak istediğinizde firmanın geçmişine bir göz atmalısınız. Size güven veren bir işletme değilse uzak durmanız yararınıza olacaktır. Evinize girecek olan nakliyat şirketi personelleri şirketin amblemini taşıyan üniformalara sahip olmalıdır. Personelinden şirket yetkilisine kadar güven teşkil eden işletmelerle iş birliği yapmanız önemlidir. Aksi takdirde elinizde avucunuzda ne varsa kaybetme riski taşıyabileceğinizi unutmamalısınız. Evinize bin bir emekle almış olduğunuz eşyalarınızın heba olmaması için bu hususlarda dikkatli olmalısınız. En ufak ayrıntıya dahi dikkat etmeli, faturalı bir şekilde hizmet bedelinizin karşılığını alabilmelisiniz. Birçok kurumsal firma çalışanı taşınma yardımı aldığı için fatura ibraz etmek zorunda kalmaktadır. Siz de böyle bir konumdaysanız hizmet bedelinizin karşılığında KDV dâhil olarak kesilecek olan faturanızı işlem bitiminde muhakkak isteyiniz.

Evden Eve Nakliyat Sürecinde Sizleri Neler Bekliyor?

Evden eve nakliyat hizmeti almak için Ankara Nakliyat olarak firmamızın kapısı çaldığınızda sizleri nelerin beklediğini bilmek pek tabii ki en doğal hakkınızdır. Genel olarak bir nakliyat firmasından daha fazlasını sizlere sunmayı hedeflemiş olan firmamız hizmette sınır taşımamaktadır. Tamamıyla müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir işletme olmamız hususu ile önceliğimiz kazançlarımız değil müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalmasıdır. Evden eve nakliyat Firmamızdan talep ettiğiniz taşınma hizmeti neticesinde sizlerden talep ettiğimiz bir takım soruları cevaplamanızı beklemekteyiz. Bu sorular sırası ile şu şekilde olmaktadır;

 • Evinizin bulunduğu il ve ilçe adresi neresidir?
 • Eviniz kaçıncı katta bulunmaktadır?
 • Bulunduğunuz binada asansör bulunmakta mıdır?
 • Evinizin kaç odası bulunmaktadır?
 • Eşyalarınız hangi il ve ilçeye taşınacaktır?
 • Taşındığınız adreste kaçıncı kata eşya çıkarılacaktır?
 • Taşındığınız adreste bulunan binada asansör bulunmakta mıdır?
 • Eşyalar firmamız tarafından mı yoksa sizin tarafınızdan mı kolilenecektir?

Bu sorular ışığında genel hatları ile asansörlü evden eve nakliyat sağlanacağı kriterler ortaya çıkmaktadır. Bu bilgiler ile firmamız sizlere net bir fiyat bilgisi verebilecektir. Bilgiler alınıp, fiyat bilgisi aktarıldıktan sonra sizlerle yapacağımız nakliye sözleşmesine istinaden belirtilen gün ve saatte adresinizde olunmaktadır. Evden eve nakliyat, eşyalarınızın azlığına ya da çokluğuna göre eşyalarınızı taşıyacak personel sayımızı da belirledikten sonra taşınma günü geldiğinde sorunsuz bir şekilde eşyalarınız evinizden alınıp, nakliye araçlarımıza itina ile yüklenmektedir.

Evden eve nakliyat sürecinde evinize gelen personelimiz eğer kolileme işlemi firmamızca yapılacak ise özel kıyafetleriniz haricinde tüm eşyanızın kolilere yerleştirilmesini sağlamaktadır. Özel eşyalarınız için hiçbir şekilde müdahale gerçekleştirilmemektedir. Sizler çayınızı yudumlarken personelimiz taşıma kurallarına uygun bir biçimde eşyalarınızı paketlemektedir.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Alırken Hangi Aşamalardan Geçmekte Siniz?

evden nakliyat eve evden eve nakliyat Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Ankara Firmaları evden nakliyat eve 300x200Evden eve nakliyat hizmeti verilirken sizler birkaç aşamadan geçmektesiniz. Ancak bu taşınma telaşı içerisinde olan aşamaların farkına bile varmazsınız. Yeni bir adrese gitmenin heyecanı, eşyalarım düzgün bir şekilde nakliye edilecek mi endişesi ve eşyalarınızı takip etmekten neler olup bittiğinin genel olarak farkına varılmamaktadır. Evden eve nakliyat hizmetinde müşterilerimizin geçtiği aşamaları kısa birkaç kelime ile açıklamanın uygun olduğu görüşündeyiz. Bu sayede gerçekte farkında olmayacağınız aşamaların bilincinde olmanızı sağlamış olmayı hedeflemekteyiz. Birinci aşama;

 • Firmamız ile gerçekleştireceğiniz görüşme nakliyat hizmetinin ilk aşamasını oluşturmaktadır.
 • Görüşme neticesinde yine ilk aşamada yapılması gereken Evden eve nakliyat sözleşmesini gerçekleştirmek ve taşınma gününün belirlenmesi işlemi bulunmaktadır.

İkinci aşama eşyalarınızın kolilere yerleştirilmesi aşamasıdır.

 • Bu aşamada karşılıklı olarak anlaşma sağlamamış olmamız gereği eşyalarınızın personelimiz tarafından kolilere yerleştirilmesi talebinde bulunmuş iseniz, taşınma günü geldiğinde personellerimiz uygun koli malzemeleri ile adresinize gelerek eşyalarınızı taşınma kurallarına uygun bir şekilde kolilere yerleştirmektedirler.

Üçüncü aşama kolilere yerleşen eşyalarınızın nakliye araçlarımıza aktarılmasıdır.

 • Bu aşamada taşınma günü adresinizde hazır bulunan uygun nakliye araçlarımıza kolilere yerleştirilmiş olan eşyaların aktarımı sağlanmaktadır. Bu aktarım esnasında eşyalarınızın zarar görmesini engellemek adına azami bir özen gösterildiğini de ayrıca belirtmek isteriz.

Dördüncü aşama ve son aşama ise eşyalarınızın nakledileceği adreste nakliye aracının boşaltılması ve eşyalarınızın yeni adresinizdeki konutunuza yerleştirilmesidir.

 • Bu aşamada evden eve nakliyat hizmetimizi tamamlamaktayız. Kolilerde bulunan eşyalarınız dairenize çıkarılmakta, kurulması gereken mobilyaların kurulumu ve eşyalarınızın daire içine dağıtılması işlemi ile taşınma hizmetinin sonun gelmiş olmaktasınız.

Evden Eve Nakliye Hizmeti Verilen Araçların Özellikleri Nasıl Olmalıdır?

evden eve nakliye evden eve nakliyat Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Ankara Firmaları evden eve nakliye 300x199Evden eve nakliyat hizmeti alırken yukarıdaki sunmuş olduğumuz aşamalara dâhil olan nakliye araçları ile ilgili bir takım bilgileri aktarmanın da doğru olacağı kanısındayız. Derme çatma, tarihten kalma nakliye araçları şirketimiz bünyesinde bulunmamaktadır. Bu tarz araçların arıza verme olasılığı yüksek olduğu için hem eşyalarınız zarar görebilir, hem de taşınma hizmetini söz verdiğimiz zaman dilimi içerisinde gerçekleştiremeyiz. Evden eve nakliyat, Bu bilinçle hareket eden Ankara Nakliyat firmamız siz değerli müşterilerinin çıkarlarını gözeterek yüksek modelli nakliye araçlarına sahip durumdadır. Araçlarımızın muayeneleri, sigortaları ve bakımları zamanında yaptırılmakta, yolda gelişebilecek olan olası tehlikelerden uzak bir seyahat gerçekleştirilmektedir.

Araçlarımız evden eve nakliyat hizmetine uygun olan araçlar olup, gerek iç dizaynları, gerekse kapalı tente alanları bakımlı ve hasarsız olup, eşyalarınıza herhangi bir zarar getirmeden taşımaya hizmet edecek niteliklerdedir. Eşyalarınızın doğru bir şekilde istiflenmesini sağlayan tecrübeli nakliye personellerimiz sayesinde sağlıklı bir yapıya sahip olan nakliye araçlarımızla hizmetimizi kusursuz bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Ankara Nakliyat Ayrıcalığı İle Taşınmanın Keyfine Varın

Evden eve nakliyat unvanı ile sektörde köklü bir geçmişe sahip olan işletmemizden hizmet almanın ayrıcalığını yaşayacağınıza emin olabilirsiniz. Sektörde bulunan rakiplerimiz arasında parmakla gösterilir niteliklerde hizmet sunuyor olmamız sayesinde her geçen gün müşteri portföyümüze bir yenisini eklemekteyiz. Referanslarımızın memnun müşterilerimiz olması bilinci ile çalışmalarımızda kaliteden ödün vermemekteyiz. Tayininiz mi çıktı? Çocuğunuz üniversite için bir şehre mi yerleşecek? Ev sahibiniz evden mi çıkardı? Yeni evinizi buldunuz ancak kaliteli bir hizmet alabileceğiniz nakliye firması mı arıyorsunuz? Gelin tüm bu sorularınıza yanıt olalım. Hizmetlerimizin kalitesini ve güvencesini sizlere sunma şerefini bizlere verdiğiniz takdirde sizler de ayrıcalıklı hizmetin keyfine varabileceğinize emin olabilirsiniz.

Evden eve nakliyat hizmetini firmamızdan almak için tek yapmanız gereken web sitemiz üzerinde yer alan iletişim numaralarımız ve e mail adreslerimizden bizlere ulaşmak olmaktadır. Unutmamalısınız ki sağlıklı kararlar vermeniz sayesinde her zaman için doğru bir yolda ilerlemenin en önemli anahtarına sahip olmanız mümkün olacaktır. Evden eve nakliyat için en doğru tercih olduğumuzu her daim kanıtlamış bulunuyoruz.