Kurumsal dehailetisim

Firmamız evden eve nakliyat sektörünün gelişmesi ve ilerlemesi için sektör içerisindeki boşlukları doldurmayı hedefleyerek 2001 tarihinde göreve başlamıştır. Bu zor sektörün her aşamasında rol almayı başararak kaliteli hizmetle müşterileri buluşturmaktayız. Taşımacılık her bölümüyle içerisinde birçok farklılığı bulundurmaktadır. İyi bir firmanın her bölümde başarı elde etmesi gerekir. Ankara nakliyat da çığır yaratan hizmet anlayışımızla kendimizden emin adımlar atmaktayız. Bu güne kadar binlerce müşteriyi güvenilir şekilde yeni yuvalarına taşıdık. Güler yüzlü ve memnun müşteriler elde ederek mutluluğumuza mutluluk kattık. Ankara evden eve nakliyat alanında rakiplerimizin hep bir adım önünde olmayı başardık. 

Ankara Evden Eve Nakliyat Sektörünün Lideri 

Deha Nakliyat Gurubu olarak 2004 tarihinden bugüne Ankara’nın sektör lideri olmayı sürdürdük. Her bütçeye uygun taşınma ücretleri belirledik. Bizlere ulaşan müşterilerimizin başka firmalara yönlenmesi için birden fazla uygulamayı devreye soktuk. Ankara evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra asansörlü nakliyat, şehirler arası nakliyat, eşya depolama ve parsiyel eşya taşımacılık hizmeti de sunmaktayız. Sağlanılan iş bölümlerinin tamamında hassasiyet ve özen göstermeyi başardık. Başarının kaynağı planlama ve bu planlamaya uygun hareket ederek hedefleri yakalamaktır. Her yıl belirlediğimiz hedefleri belirttiğimiz tarihlerden önce elde etmemizin nedeni stratejilerimize uygun hareket etmemizdendir. 

Ankara Evden Eve Nakliyat Aşamaları 

Ankara evden eve nakliyat işlemi gerçekleştirilirken öncesi ve sonrası da firma olarak uyguladığımız strateji şu şekildedir. 

1)- Ücretsiz ekspertiz: taşınma öncesi sizlerin belirlediği tarih ve saatte adresinize uzman personelimizi göndererek eşya analizi yapmaktayız. 

2)- Sözleşme: eşyalarınızın güven içinde taşınması için sigorta ile güvence altına alıyoruz. 

3)- Paketleme: taşımacılıkta en önemli konular arasında bulunan paketleme işlemine firma olarak önem veriyoruz. Her eşya için farklı ve kaliteli ambalaj malzemeleri kullanıyoruz. 

4)- Montaj: evlerde bulunan eşyaların sökümü ve kurulumu profesyonel şekilde yapılmak zorundadır. Bizler bu konuda işinin ehli ustalar ile çalışarak montaj işlemlerinin en iyi şekilde yapılmasını sağlıyoruz. 

5)- Eşya dizaynı: Ankara evden eve nakliyat işiniz sona ermeden taşınan tüm eşyalarınızın oda içerisindeki dizaynlarını sizlerin gözetiminde yapıyoruz. 

Nakliye önem gösterilmesi gereken bir iştir. Tecrübe ve birikim zaman gerektirir. Yaşamınızın bir parçası haline gelen, hayatınızı kolaylaştıran eşyalarınızın sorunsuz şekilde taşınması gerekir. Bu nedenle işi uzman kişilere emanet etmeniz en doğru karar olacaktır. Ankara evden eve nakliyat hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda siz değerli müşterilerimizin emrindeyiz. 

Kurumsal esya ambalaj

Kurumsal esya paket